Pit 37 – jak prawidłowo rozliczyć

Posted by on sty 8, 2014 in Artykuły | 0 comments

Rozliczanie z podatku wcale nie musi kojarzyć się negatywnie. W współczesnych czasach mamy ogrom możliwości i nie musimy polegać włącznie na jednej opcji. Nie musimy stać w niekończących się kolejkach w urzędach i drzeć arkuszy, gdy popełnimy błąd. Starczy mieć dostęp do sieci oraz sprawny komputer.

 PIT online

W świetle prawa ma taką samą moc prawna, jak wiadomość złożona w formę tradycyjną. Nie musimy robić żadnego e-podpisu, żeby potwierdzić rzetelność informacji. Wystarczy, iż będziemy pamiętali kwotę, z której rozliczaliśmy się w minionym roku. Ściągnięcie odpowiedniego druku nic nas nie kosztuje, również jak rozliczenie z deklaracji podatkowej przy użyciu właściwego programu. Dodatkowo wszelkie druki trzymamy w jednym miejscu.

Rozliczenie PITu przez Internet?

Wypełnianie pit przy pomocy najnowszych metod rozliczeń, ma cały zestaw korzyści. Po pierwsze odczuwanie skraca się czas złożenia deklaracji. Po drugie istnieją bezpłatne programy, takie jak PIT Pro, które posłużą nam wypełnić poprawnie kwestionariusz, teoretycznie bez błędów. Posiadają bowiem system, jaki mówi nam co i gdzie wprowadzić w poszczególne rubryki. Poza tym sprawuje kontrolę nad ewentualnymi pomyłkami.

Jeśli uzupełniliśmy druk online, jesteśmy w stanie usytuować  ją w chmurze oraz posiadać stały dostęp do danych.

PIT online rozliczenie pit umowa zlecenie ulgi podatkowe ulga na dzieci Formularz pit 36 Program do pit PIT przez Internet odliczenia podatkowe Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>