Kogo dotyczy pit 37

Posted by on gru 22, 2013 in Artykuły | 0 comments

Jeśli i Ty musisz co roku wypełniać deklaracje pitową, wiesz, że procedura ta do najprzyjemniejszych nie należy. Jednak dzięki wstawiennictwie dzisiejszych środków technologicznych, możemy polepszyć tenże proces. Zobacz, że to naprawdę proste! Warto nabyć nieco wiadomości na ten temat.

PIT 37 – dla kogo?

Zeznanie podatkowe PIT 37 jest najczęściej wybierany. Obowiązuje podatników, który są zatrudnieni i są rozliczani przez płatnika. Ponad to mieli przychody, z tytułu:
  • Wynagrodzenia powstającego ze stosunku pracy
  • Zasiłków
  • Stypendiów
  • Grantów z praw autorskich
  • Świadczeń i zasiłków przedemerytalnych
  • Grantów wypracowanych bezpośrednio na przeróżne typy umów
  • Emerytur i rent

Jak bez błędów wyliczyć PIT 37?

Nie zostajesz sam z tym problemem Z radą przychodzą współczesne środki, które wspomogą Ci przejść przez ten mechanizm. Jednym spośród nich jest nieodpłatny program PIT Pro, który wyposażony został z system inteligentnych porady, dzięki którym łatwo dokonasz rozliczenia.Wykorzystując nowe możliwości, unikasz popełniania pomyłki a w najlepszym przypadku, powtórnego wypełnienia formularza.

Czego potrzebujesz, żeby rozliczyć się z PIT 37?

Rozwiązanie jest proste. Skoro masz stałą pracę, nie dokonujesz rozliczeń w całości samodzielnie.Twój pracodawca musi zapewnić Ci druk PIT 11, stanowiący podstawę do wypełnienia Twojej deklaracji. Twój pracodawca ma na to ostateczny termin do końca lutego 2014 roku. Twój czas sporządzania deklaracji mija w kwietniu 2014 roku. Dokonując rozliczeń, miejmy na względzie obowiązujące nas terminy  i o najnowocześniejszych możliwościach technologicznych, które uproszczą nam wyliczenie z podatku.PIT online rozliczenie pit umowa zlecenie ulgi podatkowe ulga na dzieci Formularz pit 36 Program do pit PIT przez Internet odliczenia podatkowe Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>