Jak wysłać pit 37 przez internet

Posted by on sty 8, 2014 in Artykuły | 0 comments

Deklaracja Pit 37 dotyczy osób, które dokonują rozliczeń przy pomocy podatnika i nie prowadzą własnej działalności gospodarczej. Formularz ten stanowi jeden z najchętniej wybieranych przez obywateli w Polsce. Świadczy to o tym, że większa część ludzi w Polsce pracuje na etacie i zatrudnionych jest przez przedsiębiorstwo albo firmę.

Jak wysłać zeznanie podatkowe przez internet?

Nie jest to szczególnie trudne. Wystarczy pobrać dostosowany do naszych potrzeb program do pit, jaki umożliwi Ci uzupełnić deklaracje błyskawicznie i bez pomyłek. Dlaczego? Bo, uzupełniony jest w system inteligentnych podpowiedzi, które ostrzega nas, kiedy pominiemy jakąś rubrykę z pit 37 do wypełnienia bądź popełnimy jakiś błąd. To w całości bezkolizyjny sposób złożenia formularzy, dodatkowym atutem jest fakt, że można dokonać rozliczenia pit 37 przez internet błyskawicznie, bo w mniej niż 5 minut. Zdobywamy mnóstwo czasu do zagospodarowania w pożyteczniejszy sposób.

Do kiedy Pit 37?

Obowiązuje nas konkretny termin odnośnie złożenia pit 37 przez internet. Mamy obowiązek dostarczyć dokument do końca 30 kwietnia 2014 roku. Uzupełniony  dokument, ma taki sam status jak ten uzupełniony metodą tradycyjną. Zaletą takiego rozwiązania jest błyskawiczność, oraz fakt, że nie musimy składać żadnego elektronicznego podpisu, aby uwierzytelnić zeznanie podatkowe.

Nie obawiajmy się czerpać z innowacyjnych możliwości technologicznych, jakie bardzo uproszczą nam realizowanie deklaracji pitowych.

PIT online rozliczenie pit umowa zlecenie ulgi podatkowe ulga na dzieci Formularz pit 36 Program do pit PIT przez Internet odliczenia podatkowe Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>