Czas najwyższy na PIT!

Posted by on kwi 17, 2014 in Artykuły | 0 comments

Koniec rozliczenia podatkowego jest już blisko. Jeśli nie rozliczyłeś do tej pory swojej deklaracji i nie wiesz nawet, jak się za to wziąć, czas już zrobić pierwszy krok.

Konsekwencje spóźnienia

Jeśli już w tej chwili wiesz, że nie poradzisz sobie z rozliczeniem podatkowym, nastaw się na sankcje pieniężne wyznaczone przez Urząd Skarbowy. Wielkość kary bywa różna w zależności od przewinienia. Za przekroczenie terminu nie płacisz aż tyle, co za oszustwa zamierzone.

Jak zrobić to szybko

Masz teraz niewiele czasu na deklarację podatkową? Podejmij błyskawiczną metodę. Zamiast poszukiwać w gronie znajomych podatkowych znawców tudzież zająć się trudnym, wypełnianiem formularza na własną rękę, zainstaluj program do PIT 2013. To łatwa metoda, albowiem zaprogramowany w nim samouczek zasugeruje Ci, jak właściwie rozliczyć zeznanie PIT. Dzięki temu posiadasz sposobność zapisać i wysłać deklarację w kilka kwadransów. Ściągnij program z tej strony dziś.

Termin rozliczenia podatkowego

Kres deklaracji podatkowej mija trzydziestego kwietnia 2014. Do takiego momentu trzeba się przemóc i skorzystać z program do PIT 2013. Nic nie sprawi wtedy problemu, ażeby zdążyć z deklaracjami podatkowymi.

Czytelniku, to ostatnie chwile na deklaracje PIT. Złóż swój PIT i bądź spokojny przez kolejny, cały rok! 

PIT online rozliczenie pit umowa zlecenie ulgi podatkowe ulga na dzieci Formularz pit 36 Program do pit PIT przez Internet odliczenia podatkowe Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>